«Україно, молюся за тебе!», - фестиваль духовно-патріотичної пісні в Половому

31 липня у парафії 3іслання Святого Духа с. Полове Радехівського деканату проходив молитовний фестиваль духовно-патріотичної пісні «Україно, молюся за тебе!»

Фестиваль розпочався з Святої Літургії, яку відслужили : о. Володимир Гураль, адміністратор парафії, о. Михайло Левицький з с. Новий Витків, о. Володимир Царик з с. Йосипівка, о. Павло Кушнір з с. Станин. Співав Літургію хор с. Павлів.

По закінчені Літургії на площі біля храму звучали духовно-патріотичні пісні у виконані церковних хорів сіл Полове, Станин, Новий Витків, Йосипівка, Старий Витків, Павлів.

До присутніх зверталися священики, наголошуючи на необхідності щирої молитви за долю ношої Неньки - України.

о. Володимир Гураль подякував всім учасникам і гостям фестивалю, вручив священикам і хористам подячні грамоти та висловив щирі сподівання, що започаткований фестиваль буде мати продовження в наступних роках.

Опісля для дітей і молоді проходили  ігри, конкурси, вікторини.

Організаторами фестивалю були: Руслана Василишин - сільський голова, Володимир Климко - виходець села, о. Володимир Гураль - адміністратор парафії.

Повідомив організаційний комітет