Послання 2024

В Сокалі пройшла Хресна дорога

3 квітня вірні Української Греко-Католицької Церкви м. Сокаля, очолювані священиками, несли символічний хрест, зупиняючись на відповідних місцях – стаціях.

Від катедрального храму Петра і Павла, повз церкву Архистратига Михаїла, до площі Січових стрільців, РДА і Народного дому, відтак повз міську раду, стіну пам’яті Небесної сотні, пам’ятника Шевченку до терапевтичного відділу районної лікарні, далі біля школи-інтернату, газової контори – колишньої катівні НКВС, до районного відділу освіти, відтак до школи № 2, Сокальської гімназії і з поверненням до храму Петра і Павла.

Усього було пройдено 14 стацій, які символізували важкий шлях Христа на Голгофу.

Духовні пастирі виголошували назви і звертались до присутніх із розважаннями.

Хода, із її духовним піднесенням та чудовою погодою, зібрала декілька сотен людей.

«Ми усі перейнялись дійством несення хреста, на якому за наші гріхи помер Ісус та нагадали собі необхідність очиститись від власних гріхів через сповідь, покаяння і святе причастя, аби гідно підготуватись до великого свята Христового Воскресіння».

Повідомив Олександр Новацький, Радіо «Сокаль»