Послання 2024

В селі Сухота пройшов парафіяльний турнір з тенісу

Нещодавно молодь та дорослі парафії Зіслання Святого Духа с. Сухота Бродівського деканату взяли участь у турнірі з настільного тенісу «Золота ракетка парафії».

Мета такого спортивного заходу – заохотити молодь до активного проведення дозвілля в тому числі до заняття спортом. Як зазначав парох - о. Тарас Дзьоба, місія Церкви і священика не обмежується тільки храмом та богослужіннями, а серед іншого сягає і заохочення до здорового способу життя.

Захід пройшов у дружній, парафіяльній атмосфері, під супровід християнських пісень. І хоча учасників турніру не було дуже багато, все ж це стало перший кроком до проведення і інших спортивних заходів у цій парафії.

Переміг у турнірі Михайло Ямнюк, якого і оголосили «золотою ракеткою парафії» 2013 р. Нагородження переможця пройшло 23 червня у день храмового празника Зіслання Святого Духа після Божественної Літургії.

Повідомила Любов Покровецька