Послання 2024

«Веселі канікули з Богом» проведено у Варяжі

Нещодавно у парафії Успіння Пресвятої Богородиці села Варяж Сокальського деканату проводилися «Веселі канікули з Богом».

На запрошення отця Василя Городецького, настоятеля парафії, до села приїхали члени центру Молодіжного аніматорства Сокальсько-Жовківської єпархії, які і провадили з дітьми та молоддю веселий християнський відпочинок.

Кожен день мав тему – милосердя, таланти – і це визначало щоденні заняття, обговорення та ігри. Заняття розпочиналися Молебнем до Христа Спасителя та закінчувались подячною молитвою за проведений день.

Також учасникам були запропоновані фільми та мультфільми, після перегляду яких, молодь та діти застановлялися над їх значенням.

Підсумовуючи «Веселі канікули» отець Василь радіє, «що відпочинок для дітей набрав християнського характеру і що одночасно з відпочинком молоді парафіяни дбали за духовний зріст».

Повідомила Любов Городецька, катехит парафії