Послання 2024

У Поториці проведено християнській табір для дітей

З 8 до 14 липня у селі Поториця Сокальського деканату, при храмі Преображення Господнього, відбувся християнський табір «Канікули з Богом» для дітей парафії.

На відкриття табору прибули діти з батьками та разом із священиком Романом Синицьким помолилися Молебен до Пресвятої Богородиці. Кожного дня тижня спочатку діти молилися, розважали на Святими Таїнствами, а після цього вчилися проводити вільний час із Богом, прославляючи Творця піснями, танцями, іграми та цікавими виробами, що робили своїми руками. Допомагали їм у цьому студенти Українського Католицького Університету Габа Софія та Бутинець Христина.

На завершення християнського табору діти приготували невеликий концерт для своїх батьків та родичів, показуючи чого навчилися за цей час.

Священик Роман Синицький подарував кожному учаснику табору молитовники та заохотив до щоденних молитов за батьків, братів-сестер, сусідів, за Церкву та Україну.

Повідомила Юля Новосад