Лунали гаївки у Батятичах на Кам’янеччині

Особливим виявом Великодньої радості у дітей та парафіян села Батятичі церкви св. Юрія Кам’янка-Бузького деканату були гаївки і різні ігри на церковному подвір’ї.

Лунали гаївки, уквітчані Великодніми передзвонами, під керівництвом дяка п. І. Дудяка, директора будинку «Просвіта» п. О. Дудяк та музичного керівника школи п. А. Маїка.

Отець Ігор Домінський, настоятель парафії, разом з дітьми, молоддю і дорослими у спільному колі, яке складалося з багатьох кіл – від маленьких діточок до дорослих, разом із церковним хором засвідчили, що народні звичаї і традиції на Кам’янеччині живуть.

Всі співи, ігри і танці проходили під супровід музичних інструментів акардиона і сопілки. Всі присутні парафіяни, незважаючи на вік та стать, брали активну участь і були дуже вражені та щасливі.

Повідомила Світлана Домінська