Послання 2024

До свята урочистого Святого Причастя діти готувалися протягом навчального року

Першого червня 2014 року Божого у парафії м. Великі Мости відбулося свято урочистого Святого Причастя.

Двадцять двоє дітей, пройшовши повний курс підготовки у катехитичній школі ім. Павла Керничного, під керівництвом директора о. Василя Дриворіза, приступили до Святих Таїнств Покаяння та Причастя.

Заняття відбувалися у суботи та неділі протягом навчального року. Провадила навчання сестра Єротея Сорока, СНДМ.

Символічно, що свято відбулося у міжнародний День захисту дітей. Напередодні діти з батьками, хресними, рідними і близькими прийшли на Молебен до Пресвятої Богородиці, а опісля приступили до Сповіді. У неділю перед Літургією діти, одягнені в український стрій, вишикувалися перед центральним входом у храм. Над ними був проведений чин відновлення приречень у Святому Хрещенні. Після цього хресні батьки завели дітей до храму і розпочалася Літургія, чимало присутніх приступили до Святого Причастя.

Повідомив о. Володимир Юськів, настоятель парафії