Послання 2024

Проща святинями Прикарпатського краю

21 червня парафіяни храму Вознесіння ГНІХ с. Сулимів разом із «Матерями молитви» храму свящ. Йосафата м. Жовкви відбули прощу по духовних святинях Івано-Франківщини.

Близько 50 осіб присвятили цей день для духовного розвитку. Першою зупинкою прочан став монастир св. Йосифа, отців Редемптористів. Свята Літургія, сповідь учасників поїздки зупинили усіх у монастирській святині.

Наступним місцем, яке відвідали прочани став монастир отців Василіян у с. Погоня, Тисменицького району. Тут всі мали змогу помолитись перед чудотворною іконою Матері Божої Погінською, пройти стаціями Хресної Дороги, яку провадили «Матері в молитві» та діти, почути цікаву розповідь о. Никодима Гуралюка про чуда що творяться за посередництвом Богородиці.

Останнім місцем куди завітали, стала Гошівська обитель отців Василіян. Приклонившись перед чудотворною іконою, екскурсією завершили свою поїздку.

Повідомив о. Роман Малькевич, організатор поїздки