Послання 2024

«На лоні природи» – молодіжний екотабір в Підгірцях

Християнський молодіжний табір «Канікули з Богом в любові до природи» пройшов у с. Підгірці при парафії священномученика Миколая Чарнецького і новомучеників УГКЦ.

Табір організував настоятель храму о. Тарас Дзьоба спільно зі студентами Українського Католицького Університету.

В рамках табору діти роздумували над цінністю Божого дару – води та над своєю відповідальністю за поведінку відносно природи, проводили розвиваючі ігри. Вчилися порад з екорозамльовок, які розмальовували під час табору та вдома з батьками. Також дітям було представлено сучасні прилади, з допомогою яких можна економити ресурси (воду, електрику).

Особливо повчальним та цікавим для дітей був похід на лоно природи з ночівлею просто неба, адже саме на природі можна проявити свою любов до неї та на практиці закріпити відповідальне ставлення до довкілля. В поході окрім дітей з с. Підгірці взяла також участь і молодь з с. Сухота.

Загалом християнський екотабір залишив незабутні спогади у молодих серцях.

Повідомив о. Тарас Дзьоба