Послання 2024

Вперше у парафії села Лешнів проходив літній християнський табір

З 21 по 25 липня вісімдесят дітей парафії села Лешнів (Бродівщина) спільно молилися, веселилися і навчалися під час першого літнього християнського табору організованого з ініціативи отця Володимира Дідули.

Настоятель храму отець Володимир вміло організував програму табору. Радо допомагали отці з сусідніх парафій: села Корсів – отець Юрій Біль та села Комарівка – отець Руслан Жигіль.

Кожен день розпочинався Св. Літургією, під час якої виголошувалася коротка наука.

Студенти УКУ – Панова Анна, Шипка Марія і Огуй Данило – вміло проводили катехизацію, навчали діток танцювати банси, грати ігри, розважатися, робити картинки із пластиліну.

Зворушливим був нічний похід до церкви із запаленими свічками. Під час якого, учасники табору мали змогу прикластися до мощей св. Йосафата.

Незабутньою була Св. Літургія, коли Проскомидія здійснювалась в присутності дітей. Отець Руслан цікаво поясний її духовне значення. Діти мали змогу приступити до сповіді і під час Божественної Літургії приймали Св. Причастя.

Наступного дня зранку усі таборяни вирушили пішою ходою у сусідню парафію с. Корсів. Отець Юрій розповідав історію храму та історію чудотворної ікони Божої Матері. Опісля була відслужена Служба Божа і всі бажаючі торкнулися чудотворної ікони.

Чудовим був духовний концерт отця Руслана Жигіля, на якому він із своєю донечкою Марією виконували духовні та патріотичні пісні. Також прекрасним співом радували і учасники Love Studio, які були гостями табору.

«Цікавою і радісною виявилася мандрівка з Ісусом та друзями. Всі учасники залишилися дуже задоволеними», - діляться враженнями діти.

Повідомила Ольга Скальська