На Сокальщині провели захід присвячений Патріарху Йосифу

9 грудня 2012 року діти Катехитичної школи імені Климентія Шептицького парафії села Варяж Сокальського деканату спільно із Народним Домом організували для парафіян духовний вечір присвячений 120-тій річниці від дня народження Патріарха Йосипа Сліпого під назвою «Святий мученик та ісповідник віри».

Виступ розпочався вступним словом декана Сокальського отця Петра Звіра. Разом із розповідями дітей про життя і діяльність Патріарха, виконуванням релігійних пісень, присутні могли побачити документальні відео фрагменти із життя Йосипа Сліпого.

«Такі вечори, допомагають нам не лише пам’ятати таких великих синів нашого народу та нашої Церкви, як Патріарх Йосиф, а й втілювати в життя їхні ідеали», - підсумували учасники заходу.

Повідомив о. Василь Городецький,
настоятель парафії