На Бродівщині започаткували парафіяльний сад

Віряни с. Сухота Бродівського деканату активно долучилася до Всеукраїнської акції «Посади дерево» і започаткували у своєму селі фруктовий парафіяльний сад.

У понеділок, 22 квітня, були висаджені перші саджанці яблунь, слив та інших фруктових дерев, а щороку сад планують поповнювати новими деревами.

Розпочалася акція молитвою до Господа, яку очолив настоятель храму Зіслання Святого Духа о. Тарас Дзьоба. По завершенні молитви священик благословив свяченою водою саджанці та місце парафіяльного саду. У своєму слові наприкінці моління о. Тарас наголосив, що - разом з висадкою дерева у землю - важливим є «посадити» у своїх серцях дерево відповідального - Божого ставлення до довкілля.

У радісній атмосфері парафіяни спільно зі священиком висадили символічних 10 деревець за числом сімей у парафії.

Повідомив о. Тарас Дзьоба