Послання 2024

«Мов кольорова писанка» виглядали студентські гаївки у Дублянах

Щороку, біля університетського храму святого рівноапостольного князя Володимира Великого в м. Дубляни, у Пасхальний тиждень студенти Львівського Національного Аграрного університету водять гаївки.

Цьогоріч 23 квітня після Служби Божої уся творча молодь ЛНАУ зібралася, щоб продовжити цю світлу традицію, що зберігає фольклорні скарби багатьох регіонів України. Після вітального слова та благословення отця Петра Верхоляка, університетського капелана, зазвучали пісні у виконанні Народної хорової капели «Джерела Розточчя». Запальні мелодії «Троїстих музик» покликали всіх присутніх на церковній площі до веселого танцю. Найкращим дарунком для студентської молоді стали автентичні веснянки, виконані фольклорним ансамблем Золочівського коледжу ЛНАУ.

«Мов кольорова писанка, що розкрилася в усіх відтінках і візерунках», – так виглядало творче дійство біля церкви. Забави, ігри, гаївки, веснянки аж до вечора залишаться доброю згадкою для усіх присутніх на святі, гостей, що завітали до ЛНАУ.

Повідомили в навчально-виховному відділі ЛНАУ