Послання 2024

Працівники Єпархіального управління вивчають італійську мову

3 червня розпочався курс італійської мови для працівників Єпархіального управління Сокальсько-Жовківської єпархії.

Благословив проведення курсу мови Преосвященний владика Михаїл Колтун. Для викладацької справи запрошені випускники Папських університетів м. Риму – о. ліцензіат Ярослав Малиш і о. ліцензіат Роман Возняк. Лекції відбуватимуться два рази на тиждень, під час яких священнослужителі навчатимуться основ італійської мови та культури.

«Італійська мова є необхідною в церковному колі, оскільки вважається міжнародною мовою спілкування у Церкві», – зазначив викладач о. Роман Возняк.

Дана ініціатива передбачає поїздку по святих місцях Італії, де буде можливість по-практикувати набуті мовні знання.