Послання 2024

У Зарваниці проголошено покровителя пенітенціарного душпастирства та відзначено учасників підпілля

20 липня у Марійському духовному центрі в Зарваниці, під час Архиєрейської Божественної Літургії, яку очолив Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, проголошено блаженного священномученика Василія Величковського покровителем пенітенціарного служіння Церкви та відзначено учасників підпілля УГКЦ.

В урочистості взяв участь Преосвященний владика Михаїл Колтун, керівник душпастирства серед силових структур України, священики Сокальсько-Жовківської єпархії та представники парафіяльних громад.

З нагоди 25-ї річниці виходу УГКЦ з підпілля Блаженніший Святослав вручив пам’ятні медалі та грамоти духовенству і мирянам (з різних єпархій) за вірність Церкві в час переслідування.