Єпархіальний з’їзд «Матері в молитві» пройшов у Червонограді

20 жовтня 2012 року у парафії Св. Йосафата м. Червонограда відбувся VIІ єпархіальний з’їзд «Матері в молитві».

Після реєстрації, згідно статуту, спільноти матері відмовили «молитовне правило» і керівники спільнот мали можливість сказати кілька слів про свої спільноти. Далі була свята Літургія, де капелан єпархіальних спільнот о. Ярослав Валюх звернувся з духовною наукою до всіх присутніх у храмі і наголосив на важливості молитви матерів за своїх дітей, за свої родини і за Україну. В кінці духівник спільноти «Матері в молитві» на парафії Св. Йосафата о. Роман Сковрон подякував всім священикам і всім присутнім за спільну молитву. Опісля було зроблено спільну фотографію перед храмом, а потім усі приступили до мощей Св. Йосафата і отримали пам’ятні образки.

Після невеличкої і смачної перекуски, художні колективи парафії представили матерям гарний і змістовний духовний концерт.

Спільна молитва на вервиці відбувалася в міському парку біля фігури Матері Божої. На кожне намірення матері пускали повітряні кульки у небо, що означало - наші молитви підносяться до Бога.

На завершення священнослужителі уділили пастирське благословення і окропили всіх свяченою водою.

Згідно списків реєстрації присутніх матерів було близько 450 учасників.

Повідомив о. Роман Сковрон