Послання 2024

possible to make website for free

Посвячення наріжнього каменя під будівництво нової церкви у с. Збиранка

Господь посилає свого Духа на Церкву щоби збагатити її різними дарами а через Церкву і нас, щоби ми могли любити один одного вірною любов’ю, щоб ми могли виконувати Заповіді Господні, які стосуються Бога, ближнього свого і всього живого на землі...».
  Після Архиєрейської Божественої Літургії Владика Михаїл освятив наріжний камінь під будівництво нового храму. Після цього відбувся урочистий концерт за участю наймолодших парафіян, дітей с. Збиранка а також професійного гурту «Вишиванка», які милували своїм співом усіх присутніх.
  На закінчення усього дійства парафіяни а також представники влади разом з Преосвященнішим Владикою Михаїлом на святковій трапезі мали можливість поділитися враженнями і обмінятися досвідом своєї праці на благо своєї парафії і на благо цілої церкви.