possible to make website for free

Молодь Підкамінського деканату змагалася у волейболі

20 - 21 жовтня 2012 року учні 7-9 класів зі сіл Підкамінського деканату взяли участь у волейбольному турнірі. Захід проходив у школах сіл Паликорови, Звижень та Суховоля. У реалізації ініціативи проведення турніру, священиків Підкамінського деканату підтримали директори та вчителі місцевих шкіл.

Кожен матч розпочинався із молитви. Парафіяльні священики вболівали за своїх підопічних. В неділю, змагання відбулися у школі с. Суховоля, де спочатку було відслужено Молебен до Богородиці і тоді розпочалася фінальна гра.

Переможцями стали: серед хлопців перше місце – учні із с. Звижень, друге місце – із Суховолі, третє місце – з Орихівчика. Серед дівчат перше місце – школярки з с. Суховоля, друге місце – з с. Звижень, третє місце – з с. Паликорови. Всі учасники отримали подарунки, а переможцям о. Михайло Микита вручив грамоти від єпархіального єпископа.

Учасники та організатори виявляють бажання й надалі продовжувати подібні турніри у своїх парафіях.

Повідомив о. Михайло Бакай,
декан Підкамінський