Спочив у Бозі о. Ярослав Михалюк

4 листопада 2015 року о 2:30 ночі відійшов у вічність митрофорний протоієрей Ярослав Михалюк, декан Радехівський.

4 листопада 18:00 – Парастас у домі покійного.

5 листопада 13:00 – переніс спочилого до храму св. Миколая у Радехові. 18:00 - Священичий Парастас.

6 листопада 10:00 – Божественна Літургія, Похорон.

Отець Ярослав народився 25 березня 1939 року в с. Боб’ятин Сокальського району Львівської області. Навчався у духовній семінарії та академії в Загорську. Прийняв ієрейські свячення 26 грудня 1971 року в Соборі св. Юра у Львові. Призначений настоятелем храму в с. Павлів Радехівського району, а від 1975 року одночасно ще завідателем храму в с. Вузлове. Від 1982 року душпастирював у м. Радехові та околицях. 6 червня 1990 року прийнятий митрополитом Володимиром Стернюком до УГКЦ, продовжуючи служіння настоятеля храму св. Миколая м. Радехів. 26 грудня 2000 року іменований єпископом Михаїлом Колтуном деканом Радехівським і виконував це служіння до останнього дня. Отець був керівником та будівничим новому храму в Радехові (1991 – 2004 рр.) та провадив багатогранну душпастирську діяльність. Опублікував такі праці: «Христос Бог небесний хліб» - молитовник для дітей (Радехів, 1991 р.); «Акафіст до св. отця Миколая», - переклад на українську мову із церковнослов’янської, пристосований до співу; «Акафіст Різдву Христовому»; «Акафіст Воскресінню Христовому»; «Акафіст Покрову Пресвятої Богородиці» та інші твори. З 2002 року видавав деканальну газету «Слово». Писав статті та проповіді до районної газети «Народна справа» та міської «Наш Радехів», до єпархіального часопису «Джерело життя» та журналу «Сівач». Був капеланом для військовослужбоців Радехова та «Пукачів». Нагороджений всіма священичими нагородами, включно з мітрою та другим хрестом з прикрасами.