У Гоголеві впродовж посту проводяться реколекційні науки

У рамках святкування року Божого Милосердя в парафії св. Димитрія Солунського с. Гоголів Радехівського деканату впродовж Великого посту щосереди відбувається Хресна дорога, опісля проводяться реколекційні науки.

Науки голосить адміністратор храму о. Петро Микитюк. У них відкриваються теми: Божого милосердя, роз’яснення Божих і моральних чеснот, поняття заздрості, значення сім’ї як Домашньої Церкви і багато іншого.

Присутні парафіяни у кінці наук мають можливість задавати питання. Також до провадження Хресної дороги, залучаються місцеві діти і молодь, які з великою охотою розважають молитовно над Хресними стаціями.

До цього ювілейного року, парафія виготовила спеціальний банер присвячений Божому Милосердю, який також нагадує про необхідність співчуття і любові до свого ближнього. Також проводяться молитви на оздоровлення, твориться молитва за всю нашу Церкву і за мир в Україні. Загалом панує,атмосфера щирості і живого порозуміння між усією громадою села.

Повідомив о. Петро Микитюк