Великодні гаївки у с. Корчин

У день світлого свята Воскресіння Христового в парафії с. Корчин Радехівського деканату діти та молодь за давнім українським звичаєм водили гаївки біля новозбудованого храму Успіння Пресвятої Богородиці.

Святкування розпочалося з Молебню до Пресвятої Богородиці, під час якого о. Михайло Яремчук, настоятель парафії, звернувся до вірних з духовним повчанням на тему почитання Пречистої Діви Марії.

Діти та підлітки водили хороводи, співали гаївки та веснянки. У виставі під назвою «Великодній кошик» учні Корчинської школи в жартівливій віршованій формі представляли кожну страву, яка є у великодньому кошику. Присутні на святі діти і дорослі приймали активну участь у Великодніх гаївках та забавах.

Щодня, протягом цілого місяця травня в храмі молитимуться до Божої Матері за мир в Україні, покаяння та духовне піднесення народу, розбудову держави на основі моральних цінностей.

Повідомила Марія Яремчук