Послання 2024

У Варяжі провели фестиваль колядок серед парафіян

У парафії Успення Пресвятої Богородиці с. Варяж Сокальського деканату відбувся фестиваль колядок.

На ньому мали змогу продемонструвати свої співочі вміння всі охочі. Колядки співали і дорослі, і малі, а діти розвеселили усіх присутніх своїми кумедними віншуваннями. Задіяні були і учні катехитичної школи, а також молодь УМХ.

Хористи, в свою чергу, гучним колядуванням, їдучи кіньми, змусили людей виходити з домівок та долучатися до коляди. Чарівної атмосфери додала сніжна Різдвяна погода, зігрітися від якої чаєм та солодощами змогли глядачі та колядники, які представляли вулиці.

Не лише діти, а й батьки розважилися грою «в сніжки», і кожен почувався піднесено та був в захопленні від цього чудового дійства.

Повідомила Анна Городецька