Архиєрейською Літургією розпочалися екологічні місії у Бродах

14 січня Архиєрейською Літургією у храмі Чесного Хреста Господнього м. Броди почалися екологічні місії.

Очолив богослужіння Преосвященний владика Михаїл Колтун, голова Синодальної комісії з питань екології, який закликав парафіян та присутніх природоохоронців Бродівського району піклуватися так про Богом сотворений світ, щоб нам в ньому було приємно жити.

Після спільної молитви, у Педагогічному коледжі імені о. Маркіяна Шашкевича відбувся кругли стіл на екологічну тематику. Єпископ, духовенство, представники місцевого самоврядування та природоохоронних відділів обговорили актуальні питання співпраці у сфері збереження довкілля. Особлива подяка була складена архиєрею для всієї Церкви, яка має великий кредит довіри і люди радо дослухаються до її екологічних ініціатив.

За задумом єпископа Михаїла подібні зустрічі на екологічну тематику є для того, щоб у районах, деканатах творити духовні природоохоронні осередки опіки Богом сотвореного світу. Розвиватиме цю справу о. Тарас Дзьоба, голова єпархіальної комісії у справах екології.