possible to make website for free
possible to make website for free
possible to make website for free

Пошук по сайту

Медіа Партнери

 

Преосвященний Владика Михаїл Колтун разом із 50 священиками взяв участь у похоронних богослужіннях за Блаженнішим Любомиром у Києві

5 червня 2017 року Преосвященний Владика Михаїл Колтун разом із 50 священиками Сокальсько-Жовківської єпархії взяв участь в Архиєрейській Божественній Літургії та чині похорону Блаженнішого Любомира Гузара.

СВІТЛИНИ

Похоронні богослужіння проходили у Патріаршому Соборі Воскресіння Христового у Києві; їх очолив Блаженніший Святослав Шевчук, у співслужінні єпископів УГКЦ, Папського нунція в Україні монс. Клаудіо Гуджеротті, Папського посланця Секретаря Конгрегації Східних Католицьких Церков Архиєпископа Циріла, представників Римо-Католицької Церкви в Україні та інших Церков, а також численних священиків (понад 600), у присутності великої кількості вірних, які прийшли, щоб супроводити Світлої пам’яті Блаженнішого Любомира в останню дорогу.

У суботу 3 червня,  згідно із розпорядженням Владики Михаїла, у всіх храмах Сокальсько-Жовківської єпархії відбулися заупокійні відправи за душу новопереставленого Патріарха Любомира. Багато священиків та вірних також приїжджали попрощатися з Архипастирем на Святоюрську гору у Львові, де перебувало його тіло впродовж 1-3  червня.

Ростислав Гадада, прес-служба єпархії

Слово Боже на щодень

Читання Катехизму УГКЦ