possible to make website for free

У Руді-Сілецькій відбулась проща з нагоди об'явлення Пресвятої Богородиці у Фатімі

11-13 червня 2023 р.Б., у с.Руда-Сілецька проходила проща до Матері Божої, прославленої у Фатімі. Проща розпочалась у неділю Молебенем до Христа Чоловіколюбця, а після відбулась Хресна Дорога за мир в Україні, на молитві була виголошена перша наука.

У понеділок відбулась сповідь усіх бажаючих, Молебен до Христа Чоловіколюбця та Божественна Літургія, під час якої була друга наука. 13 червня, у день святкування розпочалися Молебнем до Богородиці та освяченням води, а о 19:00 відбулась урочиста Божественна Літургія, яку очолив о. Роман Назаркевич та виголосив третю науку. Також співслужили адміністратор парафії о. Богдан Стефанишин, о. Тарас Когут та диякон Андрій Кічура, також на молитві був присутній о. Богдан Яцик із ПЦУ, с.Новий Став.

У проповіді о. Роман наголосив на Фатімських об'явленнях за навернення кожного з нас та на молитві про мир в Україні.

Літургію співом супроводжував дитячий хор "Галілея", храму УГКЦ с.Вузлового.

Щира подяка громадам с.Вузлове, с.Павлів, с.Бабичі, парафіянам с.Руда-Сілецька та усім прочанам, які взяли участь у прощі.

Подяка за сприяння в організації прощі п. Тарасу Корильцю, дяку Богдану Саксіну та усім жертводавцям, хто долучився.

Повідомив о. Богдан Стефанишин