possible to make website for free

У с. Реклинці освятили новий Престіл та Кивот

У неділю, 22 жовтня 2023 р. Б., у парафії Пресвятої Трійці, що у с. Реклинець, Белзького деканату Преосвященний владика Петро освятив Престіл, Кивот та звершив Архиєрейську Божественну ЛІтургію. У молитві взяли участь священнослужителі, які душпастирювали у цій парафії та вихідці із села.

"Бог не втомлюється приходити з неба на землю під видами хліба і вина.

Сьогодні ми чуємо про подію в Наїні, коли Ісус був свідком похоронної процесії, коли вдова хоронила свого сина.

Він зустріч  не починає з розмови чи дискусії, він робить речі, які в цьому місці заборонені - доторкається до мар на яких несли юнака, а це означало, що людина стане нечистою через дотик до мертвих. Його погляд звернений не так на померлого, як на жінку-вдовицю, яка плакала через втрату єдиного годувальника.

Христос змилосердився над вдовою і повертає її сина, воскрешає його.

Для стародавнього часу ворота мали значення не лише окреслення міста, це була охорона і те, що було непотрібним виносилося за ворота. Всі смітники були за межами міста і також цвинтарі були поза містом.

Зустріч на межі! Господь вказує, що він є тою межею і ми через нього переходимо і вирішуємо чи хочемо залишитися з ним.

Господь вказує на те, що він є тим, хто є володарем життя і його направляє.

Як я дивлюся на своє життя і вчинки? Чи я супроводжую своє життя в молитві, чи виконую свої обов'язки?

Ми всі потребуємо Божого дотику, щоб Господь завжди повертав нас в те місце де є життя.

Коли ми маємо нагоду приходити до храму і причащатися з Престолу, брати участь у Тайні, яка є видимим знаком невидимої Божої Ласки, тоді цей Престіл стає для нас нагодою зустрітися з Христом під видами хліба і життя.

Через сповідь ми очищаємо серце, щоб прийняти Бога у Пресвятій Євхаристії.

Гріх робить нас мертвими, але Господь хоче, щоб людина жила вічно. Він не хоче, щоб людина залишилася поза містом, поза спасінням. Він повертає похоронну процесію, щоб вони були свідками життя.

Нехай Причастя освячує нас і тих, які з нами." - із проповіді Архиєрея.

Після Божественної Літургії адміністратор парафії о. Олексій Лупій подякував Архиєреєві за молитву, благословення та духовне слово, подякував всім присутнім священникам та вірним, а також жертводавцям, за чиї кошти було споруджено Престіл.

Пресслужба єпархії