possible to make website for free

Архиєрейське богослужіння з нагоди 160-ліття храму у Кудирявцях

Правлячий Архиєрей Кир Михаїл очолив святкове моління у храмі св. влкмч. Димитрія у с. Кудирявці, Буського деканату. У цей день парафія відзначає 160-ліття храму, а також 5-ліття священства о. Андрія Вовка, адміністратора храму.

У духовному слові до вірних Архиєрей закликав до вірності Богові у малих речах, скеровуючи погляд на життєвий шлях святого Димитрія.

"До нас Господь заявляється і промовляє не лише через слово, а і через створений світ. Він хоче віддати себе для нас, щоб наше життя тішило нас. Господь закликає, щоб ми були охочі розвинути своє життя. Як у теперішній час, коли є загроза і небезпека ми усі звертаємося до наших покровителів, земних і небесних, і хочемо щоби ті, на кого ми покладаємо надію в житті її оправдали". - із слів проповідника.

Після богослужіння був зачитаний Декрет про церковну нагороду для о. Андрія Вовка - право носіння наперсного хреста.

Пресслужба єпархії