possible to make website for free

У Жовкві стартувала Школа Християнського Аніматора "ВІХА"

У нашій єпархії стартувало навчання для християнської молоді! Офіційне відкриття Школи Християнського Аніматора «ВІХА» відбулося 28 жовтня у м. Жовква, на парафії св. Йосафата! Розпочали зі спільної молитви - Архиєрейської Божественної Літургії, яку очолив єпископ-помічник Кир Петро Лоза.

Ця зустріч включала в себе знайомство з ШХА «ВІХА» і її випускниками! Представлено було також цьогорічну працю аніматорів, а це 13 літніх таборів і 2 осінніх, на яких аніматори змогли подарувати радість - 972 дітям!

Цього року ШХА «ВІХА» МАШТАБУЄТЬСЯ і працюватиме на двох напрямках - Червоноградський і Жовківський! Більше того, на нашій першій зустрічі-знайомстві було зареєстровано понад 60 осіб!

Тож надіємося, що новий рік принесе ще більше користі для Бога і Його Церкви!

Заохочуємо активну молодь долучатися і навчатися, щоб ставати досвідченими аніматорами для своїх парафій і Церкви!

Велика подяка за підтримку і допомогу від наших єпископів!

Окрема подяка нашим партнерам - Паломницькому центру «Еффата» та «Центру опіки сиріт», які цьогоріч допомагали у наших проектах!

о. Василь Кінах - голова Комісії у справах молоді та Директор ШХА «ВІХА»