possible to make website for free

У Жовкві провели форум соціального служіння

2 листопада у Жовкві відбувся форум соціального служіння.

Захід розпочався спільною молитвою у храмі св. свщмч. Йосафата, яку очолив Преосвященний владика Михаїл у співслужінні синкела соціального служіння о. Степана Макара, та інших священнослужителів.

Кир Михаїл наголосив, що світ у якому ми живемо - це світ спілкування Бога через ближнього: "Ми маємо виражати вдячність через ближньгго, щоб на кожний крок нашого життя ми були охочі йти за Христом і приносити свою службу Богові."

Форум Соціального Служіння «Рятувати попри все» — захід, який обʼєднав духовенство, парафіяльних волонтерів та людей, які готові розвивати соціальне служіння.

Перша дискусійна панель «Я тебе не покину» передбачала взаємодію духовенства та волонтерів, які активно допомагають в часі війни та наближають нашу перемогу.

До обговорення долучилися: о. Степан Макар (директор БФ «Карітас Жовква УГКЦ»), о. Василь Іванюк (директор Caritas Краматорськ), с. Матеуша Тринда (настоятелька Делегатури згромадження сестер Св. Домініка), Марина Зеленська (ВПО, волонтерка).

Модератор дискусійної панелі - Владика Петро Лоза (Єпископ-помічник Сокальсько-Жовківської Єпархії).

«Зможу я чи ні?» – тема другої дискусійної панелі, модератором якої став Юрій Булик (бізнес-тренер, засновник щорічної Міжнародної конференції «Соціальна відповідальність бізнесу»)

Спікери дискусійної панелі: о. Михайло Бакай (директор БФ Карітас Підкамінь), о. Володимир Ващук (парох храму Пресвятої Богородиці Владичиці України УГКЦ м. Червоноград), о. Володимир Мартинюк (сотрудник храму св. влкмч. Юрія м. Рава-Руська), о. Назарій Федишин (адміністратор храму св. Миколая с. Трудолюбівка) та с. Наталія Мельник (представниця згромадження сестер Пресвятої Родини).

Мали за приємність бачити парафії, які беруть участь у проєкті та отримали фінансування на соціальні ініціативи у своїх парафіях. Також до форуму долучилися парафіяльні Карітаси Сокальсько-Жовківської Єпархії Карітас-Броди, Бф Карітас Радехів, Карітас Лопатин та Карітас Соснівка.

Кожен присутній дискусійної панелі має неабиякий вплив на суспільство, тому важливо чути та аналізували виклики, які зʼявляються перед нами. А ще, ми дуже цінуємо такі спільні зустрічі, адже вони гуртують усіх нас!

Захід відбувся в рамках проєкту Соціальне служіння УГКЦ за підтримки CNEWA Canada та Renovabis.

Пресслужба єпархії

За матеріалами ФБ сторінки Карітас Жовква