possible to make website for free

Привітання для владики Михаїла в День небесного покровителя

Ваше Преосвященство!

У сьогоднішній день, коли свята Церква святкує празник святого Архистратига Михаїла і всіх небесних сил безплотних, ми заносимо свої молитви до Господа за Вас і хочемо, щоб вони були співзвучними із ангельською похвалою.

Просячи заступництва для Вас, водночас просимо заступництва для нашого воїнства, яке покладається на наші молитви і під Вашим проводом у нашій церкві віддається під опіку небесному воїнству, на чолі із св. Архистратигом Михаїлом.

Нехай його провід у Вашому житті приносить плоди у служінні для всіх нас, щоб досвідчуючи Божу любов, ми могли ділитися нею з ближніми.

Нехай Всемилостивий Господь обдаровує всіма потрібними Ласками у Вашому житті, а Пресвята Богородиця своєю материнською любов'ю огортає і скріплює у служінні.

НА МНОГІЇ І БЛАГІЇ ЛІТА!

З найщирішими побажаннями, з'єднані у спільній молитві: владика Петро, працівники єпархійного управління, духовенство та вірні Сокальсько-Жовківської єпархії.