possible to make website for free

Владика Михаїл очолив Архиєрейську Божественну Літургію в Ужгородській богословській академії з нагоди 245-ї річниці заснування

У неділю, 3 грудня 2023 р. Б., Преосвященний владика Михаїл очолив Архиєрейську Божественну Літургію у Ужгородській греко-католицькій богословській академії ім. блаженногоТеодора Ромжі з нагоди 245-ї річниці її заснування.

У часі Літургії Архиєрей виголосив проповідь, у якій розповів про основний мотив візиту до Закарпаття, а це реколекції для військових капеланів. Розвиваючи думку про служіння і його місце у нашому житті, проповідник наголосив на єдності і братерстві у відносининах, яке єднає нас через любов до ближнього.

Взірцем служіння і смирення, за словами Єпископа, нам слугує Пресвята Богородиця, яка переживаючи всі випробування, покладалася на Бога, якому виявила своє бажання служити і сповнити Його волю.

Після богослужіння відбувся виступ семінарійного хору.

Пресслужба єпархії