possible to make website for free

Відбулися похоронні богослужіння за о. Михайлом Віттом

У храмі Преображення Господнього, села Поториця, відбулися похоронні богослужіння за о. Михайлом Віттом.
У вівторок, 12 грудня, богослужіння розпочалися у домі покійного, відтак тіло було перенесене до храму, де священники звершили Священичий Парастас.

У середу, 13 грудня, Преосвященний владика Петро звершив Заупокійну Божественну Літургію у співслужінні духовенства.
Після читання Євангелія Архиєрей виголосив проповідь: «У Старому Завіті Господь говорить, що його дороги не наші дороги і його думки, не наші думки.
Людина приходить на світ з ласки Божої і Господь її кличе до вічного життя.
Слова Ісуса про те, що око не бачило і вухо не чуло, те Бог приготував тим, які люблять його, є обіцяною нагородою.
Ми живемо надією, яка укріплена нашою вірою і яку ми визнаємо у Символі Віри, закінчуючи словами, що віруємо у воскресіння мертвих і життя майбутнього віку.
Сьогодні ми дякуємо за добре виховання, яке о. Михайло отримав від батьків. Через добрий приклад батька він пішов слідами служіння.
Сум залягає в серці, коли молоді люди відходять від нас. Але цей момент переходу належить тільки Господеві.
Нам залишається молитися і памʼятати, що рано чи пізно нам прийдеться переступити поріг смерті.
Ми маємо довіру до Божого Слова, бо чи живемо, чи вмираємо, ми Господні.
Коли ми прощаємося, сум торкає нас, адже можна було би ще жити і робити добрі вчинки. Навіть тоді, коли людина переставляється з цього світу, вона має нагоду стати в небі заступником за кожного з нас.
Сьогодні ми кажемо, що отець завершив земний подвиг і пішов по нагороду.
Ми стоїмо біля гробу священника, який голосив Слово Боже, уділяв Святі Тайни і дякуємо йому за вірне служіння, за завершення будівництва храму у Ражневі і його освячення, яким втішаються люди.
Віддаємо все в руки Божі і сподіваємося на Господню нагороду за труди, якими послужив для Церкви о. Михайло.
Нажаль о. Михайло не справився з хворобами, які переносив їх мужньо і без нарікань. Для батьків і синів, яких любив, ми сьогодні у Господа просимо сили перенести випробування.
Будьмо тими, хто утверджується у вірі, яка відкриває для нас запевнення у майбутньому.
Нехай Господь прийме його душу у свої батьківські обійми».

Прощальне слово виголосив о. Богдан Гой, адміністратор храму.

Погребення відбулося на місцевому цвинтарі.

Пресслужба єпархії