10-та річниця каплиці Різдва Пресвятої Богородиці в м. Буськ

21 вересня 2016 року відбулося святкування 10-ї річниці каплиці Різдва Пресвятої Богородиці.

У 2006 році в місті Буську, за кошти благодійників та спонсорів, на території центру для людей похилого віку, було збудовано каплицю-храм та освячено на честь Різдва Пресвятої Богородиці. З благословення владики Михаїла Колтуна, правлячого архиєрея Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ, духовно опікується людьми похилого віку отець Андрій Баглай, уділяючи потребуючим Святі Таїнства, та кожного четверга служить Божественну Літургію.

Цього року на празник та спільну молитву прибули запрошені священики та гості: отець-декан Володимир Залуцький, який очолив Богослоужіння,  отець Дмитро Цюпка, Голова Буської РДА п. Петро Мороз, голова районної ради п. Богдан Глова та його заступник п. Роман Фурда. Після Служби Божої священики освятили воду, покропили нею усіх присутніх на святі, як також і тих хто лежить на постелі немочі, та помирували усіх.

Більше світлин за цим посиланням: https://goo.gl/photos/jJtyAA7rJ9bKmWKu5