В Бродах капелан організував коляду з військовослужбовцями

В Бродах відбулася спільна коляда військовослужбовців частини А0508, членів їх родин та парафіян храму Воздвиження Чесного Животворящого Хреста, яку організував капелан – о. Тарас Дзьоба.

Метою такої коляди був збір коштів на спорудження храму на території вищезгаданої військової частини.

Найперше колядники презентували свою різдвяну патріотичну коляду на саме Різдво, безпосередньо у храмі Воздвиження Чесного Хреста, а у перший робочий день, пролунала коляда і у військовій частині. Рано-раненько 11 січня, в актовому залі колядники привітали військових з різдвяними святами.

Опісля різдвяний спів перенісся у владні установи, а також організації та підприємства міста.

"Цей день став маленьким чудом, завдяки якому усі відчули урочистий дух свята. Ми віримо в те, що з нами Бог. Він нас захистить і нам допоможе, благословить наше українське військо на перемогу!"

Повідомив християнський портал Кіріос