Рух «Матері в молитві» розширюється

У єпархіальному з’їзді «Матері в молитві» вперше взяла участь спільнота парафії Вознесіння Господнього с. Сулимів Дублянського деканату.

Цей молитовний рух у парафії започаткував о. Роман Малькевич. Спільнота ще зовсім молода, заснована місяць тому і на даний час до неї належать тридцять дев’ять осіб. Участь у з’їзді взяла двадцять одна матір. В дорозі до селища Жвирка лунала спільна вервиця в наміренні за кращу долю України та безліч релігійних пісень.

Програма з’їзду була насичена. Після реєстрації учасників, було молитовне правило спільноти, акафіст до Пресвятої Богородиці перед чудотворною іконою Сокальської Божої Матері «Потішення», Божественна Літургія та Сповідь.

Спільний обід, який був приготований місцевою спільнотою «Матерів у молитві», дав можливість ближче познайомитись із учасниками інших спільнот.

На завершення був організований святковий концерт.

Повідомив о. Роман Малькевич, адміністратор парафії