У с. Збиранка провели духовний захід присвячений Пресвятій Богородиці

20 травня в с. Збиранка Дублянського деканату відбувся духовний захід «Пресвята Діва Марія – матір усіх нас».

Свято розпочалося Молебнем до Пресвятої Богородиці за участі декана Дублянського деканату о. Ігора Боднара, який по завершені молитви виголосив змістовну науку про Діву Марію.

Опісля свято продовжили своїм виступом діти. Також свою поезію читала п. Дарія Хабровська.

На святі були присутні депутати Жовківської районної ради, які вручили дітям пам’ятні грамоти. Церковний хор під керівництвом диригентів чоловічої капели «Дударик» п. Назарія Лозинського і супроводом Володимира Заборовського колоритним співом продовжили свято.

На завершення о. Ігор Боднар подякував за вражаюче свято о. Володимиру Крижанівському, настоятелю парафії, п. Наталії Чигін за підготовку діточок, хору, всім парафіянам і покропив усіх свяченою водою із Унева.

Повідомила Ярослава Ровецька
парафіянка храму Успіння Пресвятої Богородиці с. Збиранка