У Лопатинській школі-інтернаті молилися за сиріт

В день молитви за сиріт у Лопатинській спеціалізованій загальноосвітній школі-інтернаті для дітей з вадами у розумовому розвитку, яка налічує близько 120 дітей, частина із яких є сиротами, або напівсиротами, проведено спільну молитву.

о. Василь Ждан відслужив Молебен до Пресвятої Богородиці після цього всі спільно з учнями, вихователями та вчителями молилися за сиріт.

Священик у проповіді наголосив, «щоб діти не засмучувались, не керувались думкою, що вони самотні, а пам’ятали, що завжди поруч із ними Пресвята Богородиця, яка є Матір’ю кожного, і любить кожного як свою улюблену дитину. Що всі, які зібралися тут на молитву, ніколи не є обділені заступництвом Богородиці».

На завершення священик поблагословив дітей освяченою водою та роздав пам’ятні образки св. Терези.

Також варто зазначити, що в інтернаті часто проводиться катехизація, яку провадить о. Василь Ждан, сотрудник храму Успення Пресвятої Богородиці смт Лопатин.

Повідомили у парафії селища Лопатин