possible to make website for free

«Все, що відбувається в житті людини – це задум Божого провидіння», – передріздвяні реколекції в Малехові

Програма реколекцій передбачала можливість приступити до Св. Сповіді, взяти участь у Божественній Літургії та прийняти Пресвяту Євхаристію. Незважаючи на робочі дні, храм був наповнений людьми, в якому збиралося понад 200 осіб. Богослужіння та духовні науки відбувалися щовечора і тривали кілька годин. «Отець говорив півтора години і навіть наймолодші слухачі були уважними до проповіді», – зазначає о. Ігор Боднар, настоятель парафії.

«Прикладами з власного життя отець-реколектант показував, що все що відбувається в житті людини – це є задум Божого провидіння, котрим Бог приготовляє людину до виконання йому порученого завдання», - підсумовує о. Ігор Боднар.

У проповідях реколектант заохочував вірних до читання Св. Письма і пояснював про важливість частого прийняття Св. Причастя. Також наголошував, що роль сім’ї має визначальне значення у вихованні патріотів своєї Батьківщини і Церкви.

На завершення було здійснено віднову «хресних обітів» і були прочитані молитви на зцілення душі і тіла.

Повідомив о. Ігор Боднар
протопресвітер Дублянського деканату