possible to make website for free

Пошук по сайту

Підсумки Міжнародної конференції головних військових капеланів країн НАТО

Конференція розпочалася молитвою за мир у військовому кафедральному храмі Праги св. Яна великомученика, яку очолив генеральний вікарій душпастирської служби о. Ян Козляр.

Після молитви учасників делегації привітав Міністр оборони Чеської республіки Александр Вондра та начальник генерального штабу Властміл Пітцек.

Організатори заходу підготували змістовні питання до учасників конференції, що пізніше взяли участь у дискусії під час праці у групах.

Основними питаннями конференції стали:
Вплив військового капелана на прийняття рішення військовим командиром
Вплив капелана на прийняття рішення солдатом
Чи варто військовому капелану зустрічатися з іншими релігійними діячами на території країн, де вони здійснюють своє служіння
Чи може військовий капелан стояти в опозиції до військового командира.

Підсумовуючи результати 22-ї Міжнародної конференції головних військових капеланів країн НАТО, владика Михаїл (Колтун), керівник Департаменту Патріаршої Курії Української Греко-Католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України, зазначив: «Завданням воїна є захистити себе та ближнього, справедливість і гідність людини. Отже, скільки треба мати любові, щоб образ доброго воїна пронести через життя, виконуючи свій обов’язок. На цьому шляху вступає в дію роль капелана, який є покликаний Богом бути відповідальним за свого ближнього».

23 Міжнародну конференцію головних військових капеланів країн НАТО планується провести вкінці січня 2012 року в Боснії та Герцеговині.

http://www.kapelanstvo.org.ua/news/160/

Офіційний медіаресурс
Сокальсько-Жовківської Єпархії УГКЦ
©2009–2022

Правлячий Єпископ: Кир Михаїл (Колтун)
Єпископ-помічник: Кир Петро (Лоза)

Контакти:
Адреса: 80300, м. Жовква, вул. Львівська, 7а
Телефон: 61-336