possible to make website for free

У Хрестопоклінну неділю владика Петро звершив богослужіння у Підкамінському монастирі СУ

У неділю, 4 квітня 2021 р.Б., владика Петро очолив Архиєрейську Божественну Літургію у Хрестовоздвиженському Підкамінському чоловічому монастирі Студійського Уставу.

«У сьогоднішню Хрестопоклінну неділю звертаємо свій погляд на знак нашого спасіння. Це знак, який приносить нам утвердження у вірі і радість для нашого життя. Коли ми споглядаємо на хрест Господній, то розуміємо і бачимо, що це знаряддя смерті нашого Спасителя. Бог так полюбив світ, що готовий був відати за людину своє життя. Так сталося, що людина допустилася гріха, хотіла будувати свій світ, своє бачення і розуміння. Христос приносить себе в жертву, щоб повернути людині рай.

Ми не одноразово допускаємось гріхів, але щоб Господь простив на гріхи, ми мусимо їх принести перед обличчя Боже і не допускати їх більше у своєму житті. Стоячи перед хрестом ми подивляємо, наскільки він нас полюбив. Сьогодні Господь нас вчить брати свій хрест і йти слідом за ним» - із проповіді Архиєрея.