possible to make website for free

Пошук по сайту

Владика Михаїл відвідав парафіяльний храм у Підгірцях

У суботу, 9 жовтня 2021 р.Б., Преосвященний владика Михаїл відвідав парафіяльний храм у Підгірцях де звершив Молебен до св. верх. апп. Петра і Павла, взяв участь у представленні Катехизму для молоді та овятив приміщення трапезного залу.

СВІТЛИНИ

"Ми молились Молебен до св. апп. Петра і Павла. Апостоли спілкувалися з Богом і виконували його покликання, завдання йти у світ і голосити добру новину людям, щоб інші повірили, що він Син Бога живого. Він приніс нам благовість, яка адресується до нас, те, що від віків закрито, нам у житті відкриється.

В маленькому віці, я не все знав, бачив батька і маму, а коли я дістав покликання, дізнався набагато більше, аніж знав. Господь через покликання зацікавлює і людина крокує і щось шукає, слухає Бога, який сотворив світ. Людське життя є найбільшим даром, яким ми хочемо втішатися. Боже благословення нас кудись веде, щось нас чекає. Те, що було, залишається історією з якої ми рушили. Церква нас завжди пам'ятає, але чи пам'ятаємо її ми. Через наші молитви і свідчення, яке дає нам відкрити для себе Бога, як ап. Петро сказав - "Ти Христос, Син Бога живого". Щоб нам не було нудно у вірі, щоб ми могли втілювати свою любов до батьків та ближніх.

Ми сьогодні молилися, щоб цей Катехизм відкрити для себе, щоб Бог нам дав мудрості його зрозуміти і крокувати по дорозі нашого життя з Божим благословенням і поміччю." - із проповіді владики Михаїла.

Прес-служба єпархії

Офіційний медіаресурс
Сокальсько-Жовківської Єпархії УГКЦ
©2009–2022

Правлячий Єпископ: Кир Михаїл (Колтун)
Єпископ-помічник: Кир Петро (Лоза)

Контакти:
Адреса: 80300, м. Жовква, вул. Львівська, 7а
Телефон: 61-336