possible to make website for free

Пошук по сайту

VI проща до Івана Павла ІІ та дияконські свячення у Руді Сілецькій

У суботу, 22 жовтня 2022 р. Б., Преосвященний владика Михаїл очолив Архиєрейське богослужіння у Руді Сілецькій з нагоди VI прощі до св. Івана Павла ІІ.

СВІТЛИНИ

"Сьогодні ми роздумуємо про цінності, які маємо розвивати. Господь нас покликав до життя, дав нам Євангелію для життя, щоб ми в неї повірили і наше життя було успішним, щоб мали перемогу над злом, гріхом і всякими немочами. Ми з Богом маємо перемогти світ. Ісус сказав - я переміг світ і цим дає заклик йти за ним, ми пішли за Христом у нього одягнулися у нього охрестилися. Апостол говорить, що Бог вибрав немічних, щоб засоромити сильних.
Господь нас вибрав, вибрав тих, кого полюбив і ми маємо взірець апостольського служіння, апостола народів, Івана Павла ІІ на якому відбулося об'явлення Фатімської Богородиці.
Пресвята Богородиця рятувала. Ми в той час були дуже уважні до агресора, якому папа простив. Це так великодушно, він знав, що прощення це велика сила, яка рівняється Божій силі.
Тільки християнин може бачити потреби ближнього і нести відповідальність за себе в цілий світ.
Ми хочемо вдивлятися і споглядати на Івана Павла ІІ і бути відважними у наших християнських діях, щоб ніколи не зламатися." - із проповіді Архиєрея.
У часі Божественної Літургії єпископ уділив дияконські свячення випускникам Львівської Духовної семінарії: Олегу Ярошику та Андрію Марушці.
Після богослужіння був освячений бальдахим над фігурою з мощами св. Івана Павла ІІ.
Прес-служба єпархії

Офіційний медіаресурс
Сокальсько-Жовківської Єпархії УГКЦ
©2009–2023

Правлячий Єпископ: Кир Михаїл (Колтун)
Єпископ-помічник: Кир Петро (Лоза)

Контакти:
Адреса: 80300, м. Жовква, вул. Львівська, 7а
Телефон: 61-336