possible to make website for free

Владика Михаїл звершив Літургію у 9-й день відходу до вічності п. Надії, мами о. Петра Хмари

У заупокійну суботу, перед П’ятидесятницею, Преосвященний владика Михаїл звершив Архиєрейську Божественну Літургію у храмі св. свщмч. Йосафата в Червонограді.

«Ми сьогодні зібралися, щоб збагатитися вірою, молячись за наших померлих і загиблих воїнів.

Ми не є в світі безрадні, безрадним є той, хто не вірить. Ми віримо в Бога у Тройці єдиній, який сотворив світ і опікується ним.

Виходячи з нашої ситуації, ми кличемо і молимось до Господа, але всередині ми маємо довіритися Богові, щоб він своєю силою, волею і владою провадив нас у цьому світі.

Пресвята Богородиця у різних випадках життя не втрачала довір’я до Бога. Господь учинив, що вона стала співвідкупителькою людського роду. Молімося, що вона вимолила для нас ласки.

Коли ми молимося за наших померлих, будьте певні, що ми їх супроводжуємо. Так, як ми супроводжуємо у вірі своїх ближніх, так і тих, які померли – це наша віра, яку ми маємо розвивати.

Катехизм навчає, що Воскреслий Христос – наша Пасха є новою людиною, у його воскресінні переможена смерть.

Ми сьогодні нашим померлим творимо Пасху, ми служимо Літургію, яка є запевненням для них і для нас, щоб ми могли тривати у вірі і перемозі над злом і гріхом.» - із проповіді Архиєрея.

Пресслужба єпархії