possible to make website for free

Вітаємо переможців інтелектуальної гри "ЩО? ДЕ? КОЛИ?"

Ділимось нашою радістю та здобутками у катехитичній праці - тим,як ростуть та чим живуть наші діти та молодь.
У спільноті Церкви завдяки праці команди Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ проводився конкурс всецерковної інтелектуальної гри "Що?Де?Коли?" 2023. Цьогоріч темою гри була: "Пояснення храму та Божественної Літургії". Гра відбувалася у двох вікових категоріях (10-13 років та 14-17 років) і мала декілька рівнів.
20 травня відбулася єпархіальна гра, у якій взяла участь 31 команда нашої єпархії. Серед учасників молодшої вікової категорії - команда "Глорія"з парафії Собору Пресвятої Богородиці і Святої Теклі м. Броди здобула почесне 1 місце у нелегкій боротьбі. Дякуємо за плідну працю катехиту п. Оксані Чорній. Команда "Небесні ластівки" під керівництвом духівного наставника о. Михайла Захарка з парафії Зіслання Святого Духа с. Потелич вибороли 1 місце у старшій віковій категорії!
Учасники, особливо переможці отримали чудові нагороди - солодощі, катехитиіні ігри, футболки та відзначені дипломами.
17 червня ці команди представляли єпархію на всеукраїнському рівні і достойно попрацювали.
Команда "Глорія" м. Броди парафії Собору Пресвятої Богородиці і Святої Теклі повернулись із заслуженим 3 місцем серед 14 команд у своїй віковій категорії.

Команда "Небесні ластівки" парафії Зіслання Святого Духа с. Потелич здобули перемогу - 1 місце із 13 команд старшої вікової категорії.
Велику вдячність висловлюємо Патріаршій катехитичній комісії УГКЦ, ініціаторам , організаторам, наставникам та усім, хто дбає про духовний світ дітей - нашого майбутнього. Радіємо і бажаємо нових досягнень.

о. Михайло Захарко