Послання 2024

possible to make website for free

У с. Майдан продовжуються зустрічі з родинами загиблих і постраждалих у війні

У с. Майдан пройшли чергові пʼятиденні дні духовної віднови «Слідами любові» учасниками яких є особи родин полеглих воїнів, сім’ї поранених військовослужбовців, зниклих безвісти, захисників України.
Протягом днів віднови духа передбачені зустрічі з духовенством, психологами та аніматорами, для сімей використовуються корисні практики терапій і рефлексій, передбачено екскурсії, спільні богослужіння в церкві свщмч. Йосафата в м. Жовква та у монастирі ЧСВВ с. Крехів. Учасники розподілені за віковими групами: дорослі, підлітки та діти, з кожною групою працюють відповідні спеціалісти благодійного фонду Карітас-Жовква УГКЦ.

Дні духовної віднови в літні місяці передбачені для усіх зранених війною родин військовослужбовців Сокальсько- Жовківської єпархії.
Організатори вдячні за сприяння і безкоштовне надання автобусів п. Лілії Бові, голові Куликівської ТГ.

Пресслужба єпархії