Послання 2024

possible to make website for free

Вітаємо владику Михаїла із 30-літтям єпископської хіротонії

19 вересня 1993 року Божого, у архикатедральному соборі Святого Юра у Львові відбулася єпископська хіротонія владики Михаїла Колтуна, Правлячого Архиєрея Сокальсько-Жовківської єпархії.

Єпископську хіротонію владика Михаїл прийняв із рук Блаженнішого Мирослава Івана Любачівського, а співсвятителями були митрополит Володимир Стернюк та владика Софрон Дмитерко.

Ця хіротонія була першою в Україні після виходу Української Греко-Католицької Церкви з підпілля.

Преосвященний владика Петро, працівники єпархійного управління, духовенство, монашество та вірні Сокальсько-Жовківської єпархії заносять подячні молитви за дар служіння свого Архиєрея.

Преосвященний Владико Михаїле!

Сьогодні минає тридцять років Вашого архиєрейського служіння, яке Ви звершуєте для слави Божою та добра людських душ. Церква, якій Ви служите, набирає Божої краси через Ваше служіння та благословення, яке ви уділяєте всім нам. Важкі часи випробувань і переслідувань не зламали Вашої довіри до Господа Бога і надії до Пресвятої Богородиці, яка скріпляла Ваші духовні сили.

Відвіку закриті діла стали явними,

Пережиті часи набрали Божих знаків.

Народ Розточчя збагачений вірою

Впевнено свідчить Євангелію.

І Пресвята Богородиця,

Що на всі часи є Царицею у Бога,

Неустанно слугує нам,

Для сповнення молитов наших.

(Кондак єпархії)

Нехай Ваше серце буде сповнене Божою радістю, щоб всі, хто Вас зустріне на дорозі життя, досвідчують Доброго і Милосердного Бога.

НА МНОГІЇ І БЛАГІЇ ЛІТА, ПРЕОСВЯЩЕННИЙ ВЛАДИКО!!!