possible to make website for free

Отець Йосиф Кралька — новий протоігумен отців василіан в Україні

4 лютого 2024 року Звичайна провінційна капітула Провінції отців василіан Найсвятішого Спасителя в Україні, що проходить у монастирі Святого Йосифа у Брюховичах, обрала нового протоігумена провінції. Ним став о. Йосиф Кралька, ігумен монастиря у Дрогобичі.

Згідно з правилами Василіанського чину, о. Йосиф очолюватиме Провінцію Найсвятішого Спасителя в Україні впродовж 4 років. Його попередником був о. Йоан Школик.

«Приймаючи цей уряд, уповаю лише на Бога та Йому довіряю. І надіюся, що через молитви, які весь наш народ засилає до Бога, я постійно матиму силу гідно й достойно для добра Церкви нести цей уряд, який мені доручили браття», — зазначив новообраний протоігумен о. Йосиф у коментарі Департаменту інформації УГКЦ.