possible to make website for free

Навчальна програма для християнських лідерів «Зміцнення мирянського служіння на парафіях та сприяння християнським цінностям». Реєструйтеся!

Комісія УГКЦ у справах Родини і Мирян запрошує християнських лідерів та мирян до участі у Навчальній програмі «ЗМІЦНЕННЯ МИРЯНСЬКОГО СЛУЖІННЯ НА ПАРАФІЯХ ТА СПРИЯННЯ ХРИСТИЯНСЬКИМ ЦІННОСТЯМ».

Програма має три частини:

1-й блок. Тема: «Я нерозділений» (24-25 лютого 2024)
2-й блок. Тема: «Проектний підхід до управління організацією» (березень 2024)
3-й блок. Реколекційний (квітень 2024)

Усі частини програми вікендові. Розпочинаються у п’ятницю/або суботу, завершення в неділю після обіду.

Для кого:

До участі у програмі запрошуємо

• зрілих християн, які активні у своїх парафіяльних громадах, мирянських рухах, спільнотах та ОТГ
• приймають участь у громадській та суспільній діяльності
• розвивають громади та парафії;
• зацікавлені у місійній діяльності та служінні.

Ціль програми: об’єднати мирян для служіння та розвитку парафій, спільнот.

Під час програми учасники

• ознайомляться з основними принципами Соціального вчення Церкви про гідність людини, спільне благо, солідарність та субсидіярність; обговорять питання участі християнина в Церкві і в суспільстві; як застосовувати принципи в діяльності і служінні
• приймуть участь в дискусії на релігійні, духовні та суспільно-політичні питання
• опрацюють проекти для вирішення актуальних питань на парафії чи в спільноті
• у другому блоці отримають навики від фахівців з проектного менеджменту, отримають консультації з реалізації проектів.

Деталі 1-го блоку:

24-25 лютого 2024 року відбудеться 1-й блок програми.

Місце проведення: Патріарший Дім, м. Львів, просп. Святого Івана Павла ІІ

Заїзд 24 лютого з 08:00

Завершення 25 лютого у неділю о 15:00

Організаційний внесок учасників: 500 грн.

Для участі у школі потрібно заповнити реєстраційну форму до 22 лютого 2024 року:

Учасники отримають детальну інформацію щодо участі у школі після обов’язкової реєстрації.

Організатори:

тел.. +38067883985 Лілія Кузьмяк