Пошук по сайту

Представники єпархії взяли участь у тренінгах з академічного душпастирства

З 23 по 25 лютого 2016 року в Львівській Духовній Семінарії Святого Духа уже втретє Центр академічного душпастирства провів комплекс тренінгів для студентських капеланів та їх помічників, в яких взяли участь о. Іван Венгрин, капелан ЛНАУ, брат Назар Федишин та Оксана Цюпка.

Протягом першого дня учасники заходу вчилися з п. Ольгою Садохою ефективно використовувати свій час, а також шукали відповідь на запитання: «Як давати собі раду, якщо постійно бракує двох годин в добі?»

Як організувати правильно подію та залучити людей капелани довідались від пані Наталі Бордун, директора Інституту лідерства та управління Українського Католицького Університету, яка проводила тренінг другого дня.

Анна Мота поділилася досвідом правильного написання прес-релізу, пост-релізу та успішного проведення прес-конференцій. Учасники тренінгів мали змогу здобути практичні навики підготовки до спілкування з професійними медіа.

Третього дня капелани обговорювали з о. Орестом Демко складні моральні питання, акцентуючи свою увагу на свободі, її видах та проблемі підготовки молоді до подружнього життя.

На завершення комплексу тренінгів, разом з головою Комісії у справах молоді о. Ростиславом Пендюком, п. Наталею Бордун, представниками капеланства Львівської Архиєпархії та Богданом Зятиком, учасники активно працювали над стратегічним плануванням розвитку Центру академічного душпастирства.

Згідно повідомлення Прес-служби Центру академічного душпастирства

Офіційний медіаресурс
Сокальсько-Жовківської Єпархії УГКЦ
©2009–2020

Правлячий Єпископ: Кир Михаїл (Колтун)
Єпископ-помічник: Кир Петро (Лоза)

Контакти:
Адреса: 80300, м. Жовква, вул. Львівська, 7а
Телефон: 61-336