Фінальний іспит майбутніх катехитів у Сокальсько-Жовківській єпархії
6 червня у Катехитичній школі імені митрополита Андрея Шептицького м. Шептицький відбувся фінальний іспит для студентів, які завершили навчання в Катехитично-педагогічному інституті Українського католицького університету.
Упродовж навчання студенти здобували знання з богослов’я, катехитики, педагогіки та духовного життя, готуючись до відповідального служіння у Церкві. Успішне складання підсумкового іспиту стало завершенням їхнього освітнього шляху та підтвердженням здобуття вищої релігійної освіти за спеціальністю «Катехит».